Prosinec 2009

Změna hostingu

25. prosince 2009 v 15:21 | MIGA GASON |  O blogu...

Gasonův blog mění svoji adresu!!!

Vzhledem k malé přehlednosti rubrik a taky neuspořádání jsem se rozhodl začít znovu. Novým chlebodárcem mého webu budou eStránky.

Tato změna taky přináší možnost zatraktivnit celkový design stránek a nově koncipovat celou galerii a prohlížení fotek. Avšak nadále se stránka bude zabývat pouze MHD, ničím navíc.

Tato už u některých notoricky známá adresa bude i nadále fungovat kvůli obsáhlému archivu, který taky občas používám pro vlastní přehled v datech, a pohotovostní záloze. Postupně na ni naváže nová, která tedy zní

http://www.gasonuvblog.estranky.cz


Všem věrným čtenářům se omlouvám za neaktualizace blogu a zvu je tedy na novou adresu Gasonova blogu na eStránkách.

Miroslav Gargulák, Gasonův blog

DSZO - 2ks Irisbus Citelis 12M

18. prosince 2009 v 21:35 | MIGA GASON |  Obnova voz. parků na Zlínsku
Předčasný vánoční dárek nadělila DSZO cestujícím. 21. listopadu 2009 vyjely na linky dva zbrusu nové autobusy Irisbus Citelis ve 12-ti metrovém provedení. Vozy byly zařazeny pod čísly 673 a 674. Nahradily logicky vzato vyřazenou Karosu B741 ev. č. 814 a B731 ev. č. 655. Vozy splňují evropské emisní normy EURO 4, což přínáší ředěním paliva ,,močovinou" ad-blue. Co vozům popřát? Snad mnoho šťastných kilometrů a cestujícíh bez nehod a spokojené řidiče.

Bohužel, prozatím nemám žádné vlastní materiály o vozech. Proto Vám nabízím snímky jen externí formou z http://trajfly.wz.czO obnově vozového parku v nejbližší době informuje i článek na oficiálním webu DSZO. Mimo jiné půjde o vyřazení Karosy B741 ev. č. 813, která je nabídnuta k odprodeji a také o vyřazení tří ,,traktorů" - autobusů SOR.

Na rovinu.

18. prosince 2009 v 20:43 | MIGA GASON |  O blogu...
U posledního vloženého článku se v komentářích objevila informace, že s blogem končím. Rád bych podotkl, že ikdyž to tak vypadá, nenapsal jsem to já!!! Napsal to jistý návštěvník, jehož IP adresa je totožná s tou návštěvníka podepsaného MAP, který nějakou zajímavou shodou okolností komentoval stejný článek s nabídkou nějakého řešení. No, nechal na sebe kontakt, takže jsem velice zvědav na jeho vysvětlení.

OPRAVDU NEKONČÍM!!!


V nastávajících zimních prázdninách se pokusím o oživení webu. Uvažuju také o změně hostingu...